Sınırlarınızı zorlayın, 3D teknolojisiyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Her düşünce bir katman, her katman bir başyapıt.

Artillery® Sidewinder X4 Plus

Stokta Var

15.900,00 TL 17.666,67 TL

Dikkat etmeniz gereken hususlar:
Yazıcının kurulumu sırasında veya sonrasında bir arızayla karşılaşmanız durumunda herhangi bir işlem yapmamanız ilk olarak firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.Kullanıcı tarafından yapılan müdahaleler(yazılım güncellemesi,anakartın açılıp işlem yapılması,upgrade vb.) cihazın garanti kapsamı dışında değerlendirilmesine neden olacaktır ve bu tarz işlemler genellikle bilinçsiz yapıldığında yazıcının arızalanmasına sebebiyet vermektedir.Bu tarz konularda her zaman alanında uzman kişilerden oluşan teknik servis ekibimizden destek alabilirsiniz.


Favorilere Ekle

Arttillery Sidewinder X4 PLUS 3d Yazıcı 

SW-X4 PLUS

Büyük Yapı Boyutu

Artillery Sidewinder X3 Plus, size daha fazla yaratıcı özgürlük sağlayan 300x300x400 mm'lik etkileyici baskı boyutuna sahiptir.

Yüksek Hızda Ultra Sessiz Baskı

Sidewinder X3 Plus, 300 mm hassasiyeti korurken 0.1 mm/s'ye varan hızlarda baskı yapabilir, böylece kaliteli modelleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Yükseltilmiş 300°C Yüksek Sıcaklık Nozulu

PLA, TPU, PETG, ABS ve naylon dahil olmak üzere yüksek sıcaklıktaki filamentleri işleme kapasitesine sahip, 300°C yüksek sıcaklıkta nozül ve nozül otomatik temizleme.

Otomatik Yatak Tesviye

Yeni yükseltilmiş 49 noktalı otomatik yatak seviyelendirme özelliği, yapım platformunun seviye ayarının hızlı, doğru ve yeni başlayanlar için son derece kolay olmasını sağlar.

PEI Manyetik Platform

PEI manyetik platformunun maksimum yatağı sıcaklığı 100 °C'dir. Model soğuduktan sonra Platform hafifçe bükülerek ayrılabilir.

Kolay Kurulum

İlk baskıya kurulum yalnızca 4 adım ve yaklaşık 10 dakika gerektirir. Yeni başlayanlar bile kullanım kılavuzuna göre hızlı bir şekilde başlayabilir.

Yorumlar

Yorum Yap

1 2 3 4 5